Menu Close

Tarptautinis partnerių susitikimas Portugalijoje

Lapkričio 7-8 dienomis anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė Loreta Vaičiulienė ir fizinio ugdymo mokytoja Inga Valinčienė dalyvavo Erasmus+ programos KA210 projekto “DigitAl liteRacy, online safety and aWare cItizenship: three crucial assets in school educatioN – „D.A.R.W.I.N.“ tarptautiniame partnerių susitikime Portugalijoje, Porto mieste.
Projekto partneriai aptarė ir pristatė jau nuveiktus darbus bei tarėsi apie ateities planus siekiant įgyvendinti projekto tikslus ir uždavinius.
Siekiant supažindinti 11-13 metų mokinius ir jų tėvus su saugumu internete, yra kuriamos edukacinės priemonės apie asmens duomenų apsaugą, bendravimą su internetiniais draugais, atsakingą informacijos skelbimą ir kitas aktualias saugaus elgesio internete temas. Projekto “DigitAl liteRacy, online safety and aWare cItizenship: three crucial assets in school educatioN – „D.A.R.W.I.N.“ metu bus sukurti produktai – internetinė svetainė bei mobili aplikacija.
Skip to content