Menu Close

Pasaulinė supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitė

Kasmet lapkričio 18 -24 dienomis minima Pasaulinė supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitė. Ar žinote, kad neatsakingas antibiotikų vartojimas didina bakterijų atsparumą antimikrobinėms medžiagoms? Todėl gydytojams tampa vis sunkiau gydyti įprastas infekcijas, daugėja sunkių ligų, didėja infekcijų plitimo ir mirties rizika.
Protmūšio organizatoriai Kauno apskrityje – Kauno apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupė, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Protmūšio organizatoriai savivaldybėse – Kauno apskrities savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, vykdytojai – mokyklos, vykdančios bendrojo ugdymo programas
Mokyklos atstovai dalyvavo Kauno apskrities 7-8 klasių moksleivių I turpo protmūšyje „Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams!“, skirto Europos supratimo apie antibiotikus dienai paminėti. Didžiuojamės komandomis bei jų pasiektais rezultatais.
Skip to content