Menu Close

„D.A.R.W.I.N.“

„D.A.R.W.I.N.“ tarptautinis partnerių susitikimas Kaune
Balandžio 22-23 dienomis anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė Loreta Vaičiulienė ir fizinio ugdymo mokytoja Inga Valinčienė dalyvavo Erasmus+ programos KA210 projekto “DigitAl liteRacy, online safety and aWare cItizenship: three crucial assets in school educatioN – „D.A.R.W.I.N.“ tarptautiniame, paskutiniame partnerių susitikime Kaune.
Susitikimo metu aptartos projekto metu įvykdytos veiklos, baigiamieji darbai, ateities planai būsimuose projektuose.
„D.A.R.W.I.N.“ tarptautinis projekto susitikimas Portugalijoje
Vasario 20-23 dienomis fizinio ugdymo mokytoja Inga Valinčienė, specialioji pedagogė, logopedė Rolanda Gobiūnienė bei mokiniai: Pijus Kuzmickas, Lukas Motiejauskas, Julija Nainytė ir Urtė Borneikaitė dalyvavo Erasmus+ programos KA210 projekto “DigitAl liteRacy, online safety and aWare cItizenship: three crucial assets in school educatioN – „D.A.R.W.I.N.“ projekto susitikime Portugalijoje, Porto mieste.
Projekto partneriai aptarė ir pristatė jau nuveiktus darbus bei tarėsi apie ateities planus siekiant įgyvendinti projekto tikslus ir uždavinius.
Mokiniai dalyvavo projekto veiklose, lankėsi Porto senamiestyje, domėjosi kultūra, lankytinais objektais.
„D.A.R.W.I.N.“ tarptautinis projekto susitikimas Portugalijoje
Lapkričio 7-8 dienomis anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė Loreta Vaičiulienė ir fizinio ugdymo mokytoja Inga Valinčienė dalyvavo Erasmus+ programos KA210 projekto “DigitAl liteRacy, online safety and aWare cItizenship: three crucial assets in school educatioN – „D.A.R.W.I.N.“ tarptautiniame partnerių susitikime Portugalijoje, Porto mieste.
Projekto partneriai aptarė ir pristatė jau nuveiktus darbus bei tarėsi apie ateities planus siekiant įgyvendinti projekto tikslus ir uždavinius.
Siekiant supažindinti 11-13 metų mokinius ir jų tėvus su saugumu internete, yra kuriamos edukacinės priemonės apie asmens duomenų apsaugą, bendravimą su internetiniais draugais, atsakingą informacijos skelbimą ir kitas aktualias saugaus elgesio internete temas. Projekto “DigitAl liteRacy, online safety and aWare cItizenship: three crucial assets in school educatioN – „D.A.R.W.I.N.“ metu bus sukurti produktai – internetinė svetainė bei mobili aplikacija.
„D.A.R.W.I.N.“ tarptautinis projekto susitikimas Italijoje
Birželio 27- liepos 1 dienomis anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė Loreta Vaičiulienė ir fizinio ugdymo mokytoja Inga Valinčienė dalyvavo Erasmus+ programos KA210 projekto “DigitAl liteRacy, online safety and aWare cItizenship: three crucial assets in school educatioN – „D.A.R.W.I.N.“ tarptautiniame partnerių susitikime Italijoje, Viterbo mieste.
Siekiant supažindinti 11-13 metų mokinius ir jų tėvus su saugumu internete, projekto metu bus sukurtos edukacinės priemonės apie asmens duomenų apsaugą, bendravimą su internetiniais draugais, atsakingą informacijos skelbimą ir kitomis aktualiomis saugaus elgesio internete temomis.
Skip to content