Menu Close

„Spalvų magija ir Oliziukas“

Atėjus pavasariui smagu stebėti už lango bundančią gamtą, sprogstančius medžių pumpurus bei grįžtančius ir čiulbančius paukščius. Aplinkui darosi viskas žalia ir gyva. Augimo procesą galima stebėti ne tik lauke, bet ir savo klasėse – ant palangės.
Kovo 15 d. 2 ir 4 klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacinėje veikloje – „Spalvų magija ir Oliziukas“. Nuotolinę pamoką vedė „Jaunasis mokslininkas“ mokytoja Monika Mažintienė. Padedant edukatorei, vaikai maišydami spalvas susikūrė įvairiaspalves mandalas. Stebėjo, kaip paprasti spalvų taškeliai netikėtai virsta į kūrybinį paveikslą.
Antroje edukacijos dalyje mokiniai sužinojo apie sėklų dygimą ir susipažino su Oliziuko gaminimo eiga. Kurios metu susikūrė sau “augintinį” ar puikią dekoraciją Šv. Velykų stalui. „Naujasis draugas“ kasdien augs ir keisis, reikalaudamas priežiūros, kantrybės ir atsakomybės, o kartu suteikdamas mokinimas ir nemažai džiaugsmo. Kūrybinė – edukacinė veikla vaikams suteikė džiugių emocijų, mokė bendravimo ir pagalbos vienas kitam.
Pradinių klasių mokytojos Laima Macaitienė ir Jūratė Jokubauskienė
Skip to content