Pi diena

Kovo 14-ąją, minima skaičiaus π diena. Šią dieną matematikos mėgėjai varžosi, kas mintinai pasakys ar parašys daugiausiai skaičiaus π skaitmenų, kepa apvalius pyragus, dalyvauja įvairiuose matematiniuose konkursuose ir gražiai švenčia šią įdomią dieną. Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 kl. mokinių matematikos konkursas „Moku, pritaikau“ – intelektualus žaidimas, kuriame tarpusavyje varžosi individualiai ir komandos, kuri tiksliau atliks ir pritaikys matematikos žinias. Tai teminis matematikos populiarinimo renginys, kurį organizuoja Raseinių r. Šiluvos gimnazija ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Mūsų mokyklos komanda taip pat dalyvavo šiame konkurse. Rugilė, Azra, Gabija ir Dovydas varžėsi individualiose rungtyse, dalyvavo komandiniame uždavinių sprendime ir atliko kūrybinę užduotį. Konkurse dalyvavo penkios komandos iš mūsų rajono ir viena iš Šiaulių miesto. Po konkurso visų komandų mokiniai buvo pavaišinti picomis ir dalyvavo ekskursijoje po Šiluvą. Turėjome galimybę išmatuoti savo jėgas gražioje matematinėje šventėje.
Matematikos mokytoja Ramutė Stonienė