Menu Close

Respublikinis skaitymo čempionatas-2022

Dėmesio!!!

Respublikinis skaitymo čempionatas-2022, skirtas 1-4 klasių mokiniams, tėvams, mokytojams.

VšĮ Vaiko psichologijos centras ėmėsi iniciatyvos – paskatinti pradinukus skaityti įtraukiant pradinukus, tėvus bei mokytojus į skaitymo čempionatą. Vaikai seka mūsų pavyzdžiu, todėl svarbu, kad jie matytų, jog ir tėvai bei mokytojai laisvalaikiu renkasi skaityti knygą.

Čempionatas vyks gegužės – rugpjūčio mėnesiais. Visa, ką mokyklos bendruomenei reikės daryti – skaityti knygas ir jas registruoti internete. Rugsėjo mėnesį organizatoriai viską suskaičiuos ir išsiųs dalyviams diplomus bei prizus.

Čempionate dalyvauja 30 mokyklų iš visos Lietuvos.

Viena iš dalyvaujančių mokyklų-Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla

Prie prizų fondo prisideda ir čempionatą remia leidykla Alma Littera, rašytojas Tomas Dirgėla, iniciatyva Vaikų žemė.

Per gegužės-rugpjūčio mėnesius perskaitytas knygas tėvai, mokytojai ir vaikai už savo mokyklą registruoja https://forms.gle/FoW9Houf6Zb5Trv48  (nuoroda bus ir VšĮ puslapyje www.MesVaiksytei.lt Skaitymo čempionatas).

Daugiau informacijos visad rasite www.MesVaikystei.lt arba FB Vaiko psichologijos centro paskyroje. Jei kiltų klausimas, rašykite info@MesVaikystei.lt

                Pradinių klasių mokytoja Jūratė Bružienė

Skip to content