Menu Close

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė!

Kasmet paskutinę balandžio savaitę vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. 22-oji Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės tema „Tvari biblioteka“. Šią savaitę mokyklos bibliotekoje paminėjome su aktyviais 5 klasės mokiniais ir jų auklėtoja bei lietuvių kalbos mokytoja metodininke Virginija Krikščikiene. Lietuvių literatūros pamokų metu penktokai skaitė literatūrinę Salomėjos Neries pasaką – poemą „Eglė Žalčių karalienė“, tad šios savaitės metu pagilinome žinias dalyvaudami virtualioje viktorinoje apie rašytojos asmenybę, jos pamėgtas keliones. Taip pat mokiniai buvo pakviesti sukurti knygos viršelį mėgstamo autoriaus knygai. Jiems reikėjo išsirinkti mėgstamo autoriaus knygą ir, pasitelkus norimą techniką, sukurti jai viršelį. Džiaugiuosi, kad mokiniai buvo aktyvūs ir parodė savo kūrybiškumą. Linkiu visiems skaitytojams gražaus pavasario ir malonaus skaitymo. Gyvenkime skaitydami – tegul kelionė su knyga ir biblioteka niekada nesibaigia!

Bibliotekininkė Laima Butkienė

Skip to content