Menu Close

KONKURSAS „MA TOUR EIFFEL EST LA PLUS BELLE”

RESPUBLIKINIS BENDROJO UGDYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA – KONKURSAS „MA TOUR EIFFEL EST LA PLUS BELLE” („MANO GRAŽIAUSIAS EIFLIO BOKŠTAS”)

Nuo kovo 1 d. iki balandžio 10 d. Girkalnio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo respublikinėje parodoje – konkurse „Mano gražiausias Eifelio bokštas“. Kūrybinius skaitmeninius darbus ruošė 5-10 klasių mokiniai.  Konkurso komisija 9-10 klasių kategorijoje II vietos diplomu įvertino mūsų mokyklos mokinių Gabijos Liogerpušytės ir Emos Jasiulytės bendrą darbą.  Iš viso darbus konkursui individualiai ar porose pateikė net 220 Lietuvos mokinių. Jiems pasiruošti padėjo apie 50 pedagogų. Džiugu matyti nugalėtojų sąraše ir mūsų mokyklos vardą. Sveikiname Gabiją ir Emą.

Plačiau apie konkursą: https://medelynoprogimnazija.lt/respublikinis-bendrojo-ugdymo-istaigu-mokiniu-kurybiniu-darbu-paroda-konkursas-ma-tour-eiffel-est-la-plus-belle-mano-graziausias-eiflio-bokstas/

Skip to content