Menu Close

Pokštas arba saldainis!

Šiandien Girkalnio pagrindinėje mokykloje nuo pat ryto šurmuliavo keistos būtybės ir ruošėsi Helovyno linksmybėms. “Boružiukų” grupės vaikučiai su mokytojomis Kristina, Inesa ir auklyte Reda V. darė įvairius darbelius. PUG vaikučiai visą dieną žaidė žaidimus, atliko užduotėles susijusias su Helovyno diena. Taip pat buvo apdovanoti “Gražiausio pabaisiuko šypsena”, “Draugiškiausias pabaisiukas”, “Linksmiausias pabaisiukas” nominacijos, įteiktos padėkos dalyvaujant moliūgų “Žibintų alėja”.

5-10 klasių mokiniai įveikė mokinių tarybos paruoštas užduotis, o vėliau šoko diskotekoje.

Helovyno dvasių komisija išrinko 3 moliūgus nugalėtojus. Kadangi moliūgų autoriai žinomi ne visi, po atostogų kviečiame nugalėtojus ateiti į mokyklos administraciją ir atsiimti apdovanojimus.

Nuotraukų galerija

Skip to content