Menu Close

NAUJAS ERASMUS+ PROJEKTAS MOKYKLOJE!

Vos pabaigėme Erasmus+ programos projektą „DARWIN“ ir skubame pranešti, kad pradėjome naują šios programos projektą „Democracy building and social cohesion“ („Demokratijos kūrimas ir visuomenės sanglauda“). Šis projektas skirtas vyresniųjų klasių mokiniams – jame bus kalbama apie demokratinės visuomenės vertybes – žmogaus teises, toleranciją ir nepakantos nuostatų raišką – rasizmą, ksenofobiją, homofobiją, fašizmą, antisemitizmą. Projektą koordinuoja mokykla iš Turkijos, Iskenderuno, be mūsų dalyvaus ir mokiniai iš Portugalijos, Ponte de Limos mokyklos. Aktyviai dirbantys projekte mokiniai turės galimybę dalyvauti mobilumuose Turkijoje, Iskenderuno mieste ir Portugalijoje, Ponte de Lima miestelyje jau kitais mokslo metais.
Nepraleiskite progos pademonstruoti savo pilietinę brandą, aplankyti kitas šalis, susirasti naujų draugų, praplėsti akiratį – junkitės į projekto veiklą. Laukiami 7-9 klasių mokiniai (būsimieji aštuntokai, devintokai ir dešimtokai).
Skip to content