Menu Close

Erasmus+ projekto “Think global, act digital” mobilumas Nyderlanduose

Erasmus+ projekto “Think global, act digital” partneriai šią savaitę susitiko Oostvaarders college mokykloje, Almere mieste, Nyderlanduose. Pirmą dieną mokiniai iš Nyderlandų, Italijos, Rumunijos, Turkijos dviejų mokyklų ir Lietuvos (Girkalnio) pristatė savo šalis ir mokyklas, parodė sukurtas animacijas, dalyvavo emocinio intelekto stiprinimo užsiėmime. Antrą dieną susipažino, kaip kurti Powtoon įrankiu animacijas, izi.travel platforma, pristatymų canva subtilybėmis. Po pietų lankėsi DDAMA – IT muziejuje. Rytoj mūsų atstovai supažindins partnerius kaip kurti su ToonyTools ir lankysis Amsterdame, Anos Frank name. Almere mus visus žavi – tai labai jaunas, naujas ir patogus gyventi ir mokytis miestas.
Dienoraštį galite stebėti čia:
                                                                                                     Anglų kalbos mokytoja Loreta Vaičiulienė
Skip to content