Menu Close

Erasmus+ projektas „Kindness against Cyber-Bullying“

Spalio pirmą savaitę mūsų mokykloje šurmuliavo neįprastai daug vaikų. Net 22 mokiniai ir 9 mokytojai iš keturių šalių atvyko dalyvauti Erasmus+ projekto „Kindness against Cyber-Bullying“ mobilumo veiklose. Šį kartą sulaukėme partnerių iš Italijos, Lenkijos, Rumunijos ir Turkijos. Visą savaitę vyko veiklos, kurių metu mokiniai mokėsi labiau pasitikėti savimi, tolerancijos, pagarbos, draugiškumo, tobulino anglų kalbos įgūdžius bendraudami su bendraamžiais, pristatė patarimus kaip elgtis tėvams, jei jų vaikas patiria internetines patyčias. Po veiklų mokykloje parodėme Šiluvą, Raseinius, Raudonės ir Vytėnų pilis, mūsų svečius priėmė Raseinių rajono savivaldybėje. Viduryje savaitės visi išradingai paminėjo Tarptautinę Mokytojų dieną. Penktadienį projekto dalyviai išvyko į Vilnių, pakeliui aplankė ir Trakus. Savaitė prabėgo nepastebimai greitai, bet ji paliko daug gerų įspūdžių dalyviams. Mokiniai išsiskyrė iki pavasario – kovo mėnesio pradžioje laukia kelionė į Lenkiją.

Skip to content