Menu Close

Erasmus+ programos projekto „Think Global Act Digital“ sklaidos renginys

Vasario 17 d., Palūkščio dvare „Rokynė“, įvyko Erasmus+ programos projekto „Think Global Act Digital“, Nr. 2020-1-RO01-KA226-SCH-095538, sklaidos renginys. Girkalnio pagrindinė mokykla kartu su partneriais iš Italijos (Romos), Rumunijos (Targu Mures) ir Turkijos (Iskenderun ir Salihli) mokyklų bei Targu Mures universiteto bei leidybinių programavimo įstaigų iš Rumunijos (Targu Mures) ir Ispanijos (Madrido) vykdo Erasmus+ programos Strateginių partnerysčių projektą, skirtą ugdymo turinio skaitmenizavimui.
Renginyje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pagarauskaitė, kolegos iš kitų mokyklų, Raseinių Girkalnio pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai.
Sveikinimo žodį renginio dalyviams tarė Girkalnio pagrindinės mokyklos direktorius Vytautas Bulotas. Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aleksandra Liutko – Alijauskė supažindino su EK Skaitmeninio mokymo veiksmų planu 2021-2027 m. Renginio organizatorė anglų kalbos mokytoja Loreta Vaičiulienė pristatė Girkalnio pagrindinę mokyklą kaip ilgametę Erasmus + projektų dalyvę, supažindino su projekto „Think Global Act Digital“ įgyvendintomis veiklomis. Mokytoja pristatė IO3 suskaitmenintus pamokų planus ir mokinių kūrybinius darbus. Fizinio ugdymo mokytoja Inga Valinčienė pristatė projekto partnerių vykusios apklausos ataskaitą. Matematikos mokytoja Ramutė Stonienė renginio dalyvius supažindino su parengtu mokymosi vadovu. Renginio dalyviai taip pat buvo supažindinti su kai kuriais pamokoms naudingais IT įrankiais. 9 klasės mokiniai: Rytis Morkus ir Milgedas Dabašinskas pristatė IT įrankius ToonyTool ir PowToon. Anglų kalbos mokytoja Loreta Vaičiulienė pristatė Plotagon įrankį ir Formative platformą. Baigiamąjį pranešimą „(Ne) naudingi pasirinkimai“ pristatė Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos psichologė Jūratė Marcinkevičienė.
Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pagarauskaitė padėkojo mokytojai Loretai Vaičiulienei už surengtą sklaidos renginį, pristatant projekto veikas, už sukauptą 12 metų patirtį ir indėlį, padedant Raseinių rajono mokytojams dalyvauti Erasmus+ projektų veiklose.
Skip to content