Menu Close

Baigiamasis projekto susitikimas Rumunijoje

Kovo 12 – 13 dienomis Girkalnio mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aleksandra Liutko – Alijauskė ir anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė Loreta Vaičiulienė dalyvavo Erasmus+ programos KA226 „Think Global, Act Digital“ baigiamajam projekto partnerių susitikime Targu Mures mieste, Rumunijoj.
Susitikimą organizavo projektą koordinuojanti mokykla – Friedrich Schiller gimnazija. Be atstovų iš Lietuvos, šiame susitikime dalyvavo partneriai iš Olandijos, Ispanijos, Italijos, Turkijos ir Rumunijos. Koordinatorė pasidžiaugė jau įgyvendintomis veiklomis, projekto metu pagamintais produktais, supažindino su dar mūsų visų laukiančiais iššūkiais prieš pateikiant galutinę ataskaitą. Visi partneriai pristatė savo šalyse įgyvendintus sklaidos renginius. Šio vizito metu aplankėme tame pačiame mieste įsikūrusius partnerius Universiteto Alumnų grupę ir programavimo-leidybinę grupę. Laisvu nuo oficialių susitikimų metu apžiūrėjome Targu Mures miestą, nuvykome į kurortinį miestelį Sovata, garsėjantį sūriais ežerais ir šiltais šaltiniais.
Įgyvendintas labai ambicingas projektas, kurio metu sukurti trys intelektiniai produktai. Vienas iš jų – bendras produktas ankstyvajam anglų kalbos mokymui:
Erasmus+ programos KA226 „Think Global, Act Digital“ video!
Skip to content