Menu Close

„Žemės pasakojimai 2024“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Žemės pasakojimai 2024“, skirtame Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Šiemet konkurso tema buvo „Mano sodo gyventojai“. Konkurso organizatoriai kvietė svajoti– turėti gražų, išpuoselėtą sodą, kuriame pavasarį skleistų pumpurus medžiai, o juose būtų iškelti inkilėliai, čiulbėtų paukščiai, pievoje žydėtų spalvotos gėlės, skraidytų drugeliai ir laumžirgiai, smilgomis ropinėtų vabaliukai, lėtai keliautų sraigės.
Konkurse puikiai buvo įvertintos mokinės: Julija Nainytė(II-a vieta 5-7 klasių dalyvių grupėje), Ema Jasiulytė( II-a vieta 8-12 klasių dalyvių grupėje), Dominyka Poškutė(III-a vieta 8-12 klasių dalyvių grupėje) ir Rugilė Nainytė(III-a vieta 8-12 klasių dalyvių grupėje). Padėkas pelnė Inesa Pranskutė ir Urtė Borneikaitė.
Skip to content