Menu Close

„Vasara su knyga“

1 ir 4 klasės mokiniai su savo mokytojomis Jūrate Bružiene ir Laima Macaitiene lankėsi Girkalnio miestelio bibliotekoje, kur su projektu “Vasara su knyga“ mokinius supažindino bibliotekininkė Virginija Šileikienė. Pasitelkdama žaidybinius elementus, bibliotekininkė pademonstravo gausybę vaikiškų knygelių, patraukliai pasakojo apie knygučių atsiradimą bibliotekos lentynose, kvietė lankytis bibliotekoje. Mokiniams patiko vartyti knygutes ne tik bibliotekoje, bet ir leisti laiką su knyga gamtoje. Gera girdėti, kai pirmokėlis ,dėkodamas už prasmingą edukaciją, sako: “aš tai ateisiu į biblioteką ir skaitysiu knygas…‘ O ,tu, ar skaitysi vasarą? Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. visoje Lietuvoje organizuojamas tradicinis skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“. Skaitymo iššūkiu siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra, skaitymu. Visoje šalyje vykstantis projektas „Vasara su knyga“ skaitymo iššūkis kviečia įvairaus amžiaus žmones skaityti 5-ias pasirinktas knygas pagal tam tikras temas-užduotis ir registruoti jas savarankiškai arba artimiausioje bibliotekoje. Pasiryžę dalyvauti iššūkyje ir jį įveikę, varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu. Skaitymo iššūkio pradžia 2023 m. birželio 1 d., o pabaiga rugpjūčio 31 d. Gal dalyvaujame šiame iššūkyje?
Skip to content