Menu Close

„Think Global, Act Digital – Strong partnership to support digital education“

Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla partnerio teisėmis dalyvauja programos ERASMUS + projekto „Think Global, Act Digital – Strong partnership to support digital education“ Nr. 2022-1-RO01-KA226-SCH-095538 (toliau – Projektas)įgyvendinime. Projekto veiklose dalyvauja švietimo įstaigos, universitetai ir švietimo leidybinės organizacijos iš šešių Europos Sąjungos šalių (Turkijos, Ispanijos, Italijos, Olandijos, Rumunijos, Lietuvos). Projekto tikslas – mokinių ir mokytojų, kuriems reikalinga pagalba įtraukimas, naudojant skaitmeninį turinį ir technologijas hibridinio arba nuotolinio ugdymo proceso organizavimo metu.

Projekte dalyvaujančios organizacijos: 

     
  Congregazione suore Francescane Missionarie del sacro cuore (gimnazija)   Italija 
  Oostvaarderscollege (gimnazija)  Olandija 
  Scoala Gimnaziala „Friedrich Schiller“ (gimnazija)  Rumunija 
  Asociatia Absolventilor Universitatii Petru Maior din Targu Mures (švietimo organizacija)  Rumunija 
  Sc Edu Soft Marketing Srl (švietimo srities leidybinė organizacija)  Rumunija 
  Asociación Instituto de Técnicas Educativas I.T. (švietimo organizacija)  Ispanija 
  Iskenderun Kiz Anadolu Imam Hatip Lisesi (gimnazija)  Turkija 
  Salihli 50. Yil Ortaokulu (švietimo srities leidybinė organizacija)  Turkija 
  Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla   Lietuva  
Skip to content