Menu Close

Projektas „Užaugęs aš būsiu“

2023 m. gruodžio mėnesį vyko respublikinis/tarptautinis bendrojo lavinimo mokyklų mokinių socialinis – pažintinis, patyriminis – kūrybinis projektas „Užaugęs aš būsiu“. Jame dalyvavo 5 Girkalnio pagrindinės mokyklos moksleiviai: septinktokai Danielius Dapkevičius ir Lukas Sirtautas bei penktos klasės mokiniai Benas Marcinkus, Vakarė Čimieliūtė ir Yousef Jamli. Mokinius projektui ruošė informacinių technologijų mokytoja Salvinija Lupeikienė.
Projekto tikslas – skatinti mokinius domėtis įvairiomis profesijomis savarankiškai ir padedant mokytojams, išsakyti savo mintis apie svajones, būsimą profesiją, darbui atlikti reikalingus įgūdžius, žinias, asmenines savybes.
Mokiniai savo darbuose atskleidė svajones, norus, lūkesčius bei šių dienų aktualijas, išsakė ir kūrybiškai pateikė pagrindines asmenines savybes, reikalingas norimai svajonei pasiekti ar darbui atlikti.
Mokinių darbus, sukeltus į virtualią parodą, galima pamatyti Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos bei Kelmės švietimo pagalbos tarnybos tinklapiuose. Visiems projekte dalyvavusiems mokiniams įteiktos padėkos.
Skip to content