Menu Close

PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ TVARUMO PROJEKTAS „GIMĘ ANTRAM GYVENIMUI“

Tvarumas – ne tik perdirbimas, bet ir gaminiai, sukurti su kuo mažiau atliekų. Draugiškumas aplinkai ir klimato apsauga yra pagrindinė mūsų veiksmų dalis. Kaip turimi daiktai galėtų pasitarnauti dar ilgiau.

Nuo lapkričio 21 dienos Girkalnio pagrindinės mokyklos 1- 4 klasių mokiniai vykdė tvarumo projektą „Gimę antram gyvenimui“. Mokiniai klasėse ar namuose kūrė kalėdines dekoracijas, kalėdinius žibintus, žaisliukus iš antrinių atliekų ir nešė į mokyklą.

 Sukurtomis dekoracijomis pradinukai papuošė eglutę mokyklos kieme, kuri puoš mokyklos erdvę iki – Trijų karalių šventės.

Mokiniai individualiai kūrę dekoracijas iš antrinių žaliavų apdovanoti padėkomis.

Projekto organizatorės Jūratė Jokubauskienė ir Laima Macaitienė

Skip to content