Menu Close

„Papuošk gimtinę savo svajonių namu“

Pastačiau aš gražų namą:

Nei per aukštą, nei per žemą,

Nei per trumpą, nei per ilgą –

Du langai prieš saulę žvilga,

Durys eit į vidų kviečia,

Kaminas iš tolo šviečia.

O viduj koksai gražumas,

Kambarėlio koks didumas!

<…>                                                   Vytė Nemunėlis

Raseinių rajono Girkalnio pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos  nuo vasario 20 d.  iki  kovo 17 d. organizavo STEAM projektą – virtualią parodą „Papuošk gimtinę savo svajonių namu“, prie kurio prisijungė ir kitų rajono ugdymo įstaigų pedagogai ir vaikučiai: Raseinių lopšelis – darželis „Liepaitė“, Raseinių lopšelis-darželis „Saulutė“, Raseinių Šaltinio progimnazija, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija.

Minint Lietuvos valstybines šventes, vaikai ugdomųjų veiklų metu plėtė supratimą apie Lietuvą – savo gimtąjį kraštą, kad reikia didžiuotis ir mylėti savo namus, plėtojant kūrybiškumą, išradingumą integruojant STEAM metodikos elementus. Vaikai konstravo, modeliavo, lavino matematinius gebėjimus kuriant savo svajonių namus. Praktinių veiklų metu ugdė tarpusavio bendravimą bei bendradarbiavimą, pilietiškumo jausmą.

Žiūrėti video

Parodos organizatorių vardu – PU vyresnioji mokytoja Rūta Rukšėnaitė-Kleivienė

 

Skip to content