Menu Close

Netradicinė pamoka „Žodis kelią širdin suranda“

Pažymint lietuvių kalbos dienas „Žodis kelią širdin suranda“, kovo 21 dieną Girkalnio pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Virginija Krikščikiene ir bibliotekininke Laima Butkiene dalyvavo netradicinėje pamokoje „Žodis kelią širdin suranda“ Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje. Tai buvo galimybė mokiniams suvokti, kiek daug prasmingų praeities liudininkų yra šalia mūsų. Mokiniai sužinojo apie sunkų lietuviško žodžio kelią, jo saugojimą žodynuose ir enciklopedijose, prasmingą rašytojų darbą. Turėjo galimybę sudalyvauti ir tarptautinio projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimas su aplinka“ edukaciniame užsiėmime „Saulė ir netikėti atspindžiai knygose“, kurį vedė bibliotekos informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė.
Tokia veikla skatina mokinius įvairiose aplinkose ugdytis tinkamą elgesio kultūrą, jausti poreikį saugoti Lietuvos kultūrą ir gimtąją kalbą.
Skip to content