Menu Close

MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „KNYGOS SKIRTUKAS“!

Balandžio 3-19 dienomis , jau aštuntą kartą Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos organizuoja respublikinį priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursą „Knygos skirtukas“, skirtą Lietuvos etnografinių regionų savitumui (padavimai, sakmės, legendos), kalendorinių švenčių simbolikai atspindėti.
Šiemet konkursui buvo pateikti 254 mokinių sukurti knygos skirtukai iš 27 Lietuvos ugdymo įstaigų: progimnazijų, pradinių ir pagrindinių mokyklų. Savo ugdytinių kūrybinius darbus atsiuntė 56 pedagogai. Skirtukus gamino priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai. Vertinimo komisija išrinko po penkis geriausius darbus iš kiekvienos amžiaus grupės.
Sveikiname konkurso laureatus.
Skip to content