Menu Close

Meninio skaitymo konkursas „Eilės mamai“

 

   Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai ir nuoširdžiausi žodžiai dovanojami pačiam artimiausiam ir brangiausiam žmogui – mamytei. Mama – tai vienas pačių brangiausių žodžių, kuriame jaučiame tiek daug meilės, artimumo, žavesio ir šventumo.

  Gegužės 9 d. Girkalnio pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Eilės mamai“. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų sceninę kultūrą ir puoselėti meninio žodžio suvokimą. Skambios dainos bei raiškūs skaitovų žodžiai apie gėles ir pavasarį buvo skirti mamoms. Konkurso metu dalyvius vertino komisija ir laureatais tapo: Dominykas Smailys (1 klasė); Mingailė Sutkevičiūtė (2 klasė); Viltė Salemonavičiūtė (3 klasė); Justas Vyšniauskis (4 klasė). Sveikiname konkurso laureatus ir dėkojame visiems dalyvavusiems.

                                                                                   Pradinių klasių mokytoja Jūratė Jokubauskienė

Skip to content