Menu Close

Krepšinio diena Raseinių r. Girkalnio pagrindinėje mokykloje!

Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla įdomiai ir netradiciškai paminėjo liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Bendradarbiaujant su Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto specialistu Edvinu Mockaičiu buvo surengtos 3×3 krepšinio rungtynės, kuriose dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės seniūnijų krepšinio aistruoliai. Krepšinio turnyre dalyvavo 10 komandų iš Girkalnio mstl., Raseinių m., Nemakščių mstl., Šienlaukio k., o taip pat Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos mokytojų ir mokinių komandos. Krepšinio turnyro nugalėtojais tapo: III vieta – komanda „Švogeriai“; II vieta – komanda „Danspin“; I vieta – komanda „Raseiniai“.

Minėtu krepšinio turnyru mokykla ne tik paminėjo Lietuvos Valstybės dieną, bet ir paskelbė mokyklos lauko krepšinio aikštelės atidarymą. Ir nors lietus sutrukdė išbandyti naująją aikštelės dangą, smagios ir azartiškos krepšinio rungtynės vyko mokyklos sporto salėje.

Profesionalios dangos lauko krepšinio aikštelė su krepšinio lentomis bei atnaujintais suoleliais mokykloje įrengta 2022 m. birželio mėnesio pabaigoje. Už skirtas lėšas krepšinio aikštelei įrengti dėkojame Girkalnio krašto ūkininkui Andriejui Daugirdui ir mokinių tėveliams. Už bendradarbiavimą, operatyvumą bei pagalbą dėkojame Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto specialistui Edvinui Mockaičiui. Tikimės, kad šis tradicinis 3×3 krepšinio turnyras kasmet sutrauks vis daugiau krepšinio gerbėjų.

Mokykla džiaugiasi naująja krepšinio aikštele ir kviečia ją išbandyti visus norinčius. Smagių vasaros įspūdžių su krepšiniu!

Gražiausios rungtynių akimirkos galerijoje.

Skip to content