Konkursas

Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla skelbia mokyklos bendruomenės fotografijų konkursą „Mano kraštas – Lietuva“, skirtą Kovo 11-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimui.
Parodykite Lietuvos grožį ir unikalumą visais metų laikais – atsiųskite 3 savo fotografuotas nuotraukas elektroniniu paštu girkalnis.mokykla@gmail.com su jums gražiausiais Lietuvos gamtos, miestų, miestelių, kaimų, upių, ežerų ar Lietuvos dangaus vaizdais ir varžykitės dėl apdovanojimų!
Elektroniniu paštu nuotraukas galite siųsti nuo 2023 m. kovo 2 d. iki 2023 m. kovo 9 d. 12.00 val. Nuotraukas vertins atrankos komisijos nariai. Komisija sudaryta iš pradinių klasių mokytojų, mokytojų dalykininkų, mokinių tėvų ir mokinių. Komisijai pirmininkauja mokyklos direktorius.
Apdovanojimai bus skelbiami šiose amžiaus grupėse:
✅️1-4 klasių mokinių;
✅️ 5-10 klasių mokinių;