Menu Close

Konkursas „Tau, mano geriausias drauge“

Vasario 1-28 d. Girkalnio pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame ketureilio ir iliustracijos konkurse „Tau, mano geriausias drauge“.
Projekte dalyvavo Ukmergės, Vilkaviškio, Raseinių, Klaipėdos, Mažeikių, Jurbarko, Kelmės miestų ir rajonų ugdymo įstaigų mokiniai.
Kūrybinius darbus pateikė ir Girkalnio mokyklos penktokai Benas Marcinkus, Yousef Jamli, Pijus Kuzmickas, šeštokės Urtė Borneikaitė, Gabija Juškytė, septintokai Danielius Dapkevičius, Erinija Naciūtė, Fausta Jokubauskaitė bei devintokės Ema Jasiulytė ir Gabija Liogerpušytė. Du darbai komisijos įvertinti aukščiausiai. Nugalėtojo diplomais apdovanoti Pijus Kuzmickas 5-6 klasių grupėje bei Fausta Jokubauskaitė- 7-8 klasių grupėje. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais!
IT mokytoja Salvinija Lupeikienė
Skip to content