Menu Close

Kalėdinė išvyka

Gruodžio 20 d. 1, 3 ir 4 klasės mokiniai kartu su mokytojomis vyko į kalėdinę išvyką į Trakus. Dalyvaudami edukacijoje mokiniai susipažino su kunigaikščio Vytauto laimėjimais, jo aplinka ir asmeniniais apartamentais. Išsiaiškino, kas lėmė, kad Vytautas tapo didžiuoju kunigaikščiu ir kas sutrukdė gauti karaliaus karūną. Edukacinio užsiėmimo pabaigoje vaikai atminimui iš modelino pasigamino Vytauto Didžiojo antspaudą.
Taip pat kartu su edukatoriumi mokiniai apžiūrėjo Trakų istorijos muziejaus lobių kolekciją. Išgirdo daug įdomių faktų apie pinigų atsiradimą Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės istorijoje. Sužinojo, ką laikyti lobiu, kaip lobiai atsiranda muziejuose. Ar įmanoma surasti lobį, kuris paslėptas Trakų salos pilies ekspozicijoje? Tikrai taip, nes vadovaudamiesi užuominomis, mokiniai surado paslėptą lobį ir jį draugiškai pasidalino.
Savo kalėdinę išvyką mokiniai baigė grožėdamiesi Kauno kalėdine eglute bei miesto papuoštomis erdvėmis. Kupini malonių įspūdžių bei geros nuotaikos visi grįžo laimingi ir pasiruošę sutikti gražiausias metų šventes.
Skip to content