Menu Close

Jaunųjų šaulių stovykla

Baigiantis pavasario atostogoms mūsų mokyklos jaunieji šauliai sulaukė savo draugų iš Ariogalos, Betygalos, Nemakščių, Raseinių, Viduklės mokyklų. Girkalnio mokykloje balandžio 23-24 d. vyko I-II pakopos įvadinė šauliškų veiklų stovykla. Stovykla prasidėjo sugiedojus Lietuvos valstybės himną ir pakėlus šaulių vėliavą. Pirmąją stovyklos dieną jaunieji šauliai pagal pakopinę programą buvo suskirstyti į atskirus būrius ir skyrius. Visi dalyvavo rikiuotės, LŠS istorijos, šaudybos, karinės topografijos, higienos ir maitinimo lauko sąlygomis teoriniuose užsiėmimuose. Vakare kiekvienas skyrius paruošė ir pristatė meninę programą. Antrąją stovyklos dieną dalyviai varžėsi asmeninėse šaudymo varžybose. Tarp taikliausiai šaudžiusių dalyvių buvo mūsų mokyklos mokinys Rokas Letukas. Skyriai rungtyniavo estafetėse, reikalaujančiose taiklumo, jėgos, vikrumo ir ištvermės. Stovyklos pabaigoje buvo įvertinti ir apdovanoti geriausiai pasirodę skyriai ir nuleista šaulių vėliava. Visi stovyklos dalyviai su pakilia nuotaika išsiskirstė į namus.

Girkalnio pagrindinės mokyklos jaunųjų šaulių vadovas Ričardas Višinskas

Skip to content