Menu Close

Jaunųjų šaulių pakopinė stovykla

Gegužės 22–23 dienomis mūsų mokykloje vyko rajono mokyklų jaunųjų šaulių pakopinė stovykla. Į ją susirinko jaunieji šauliai iš Ariogalos, Raseinių, Nemakščių ir Viduklės mokyklų. Stovykloje aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos jaunieji šauliai.

Po stovyklos atidarymo ir įsikūrimo dalyvių laukė įvairūs teoriniai bei praktiniai užsiėmimai. Jaunieji šauliai gilino žinias rikiuotės, topografijos, ryšio užmezgimo ir perdavimo bei mazgų rišimo srityse. Įgytas žinias jie galėjo pritaikyti atlikdami praktines užduotis. Po intensyvių mokymų visų laukė gardus ant laužo virtas troškinys, o vakare šauliai aktyviai leido laiką sportiniuose žaidimuose ir varžybose.

Antrąją stovyklos dieną, po pusryčių, mokymai persikėlė į gamtą. Instruktoriai Nojus ir Pijus iš Kauno Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės supažindino jaunuosius šaulius su maskuotės ir šaudymo pagrindais bei jų praktiniu pritaikymu. Dalyviai atliko maskuotės užduotis, dalyvavo šaudymo varžybose ir demonstravo įgytus įgūdžius. Geriausiai pasirodę šauliai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanomis.

Pasibaigus stovyklai buvo aptarti veiklų rezultatai, sutvarkytos mokymų vietos. Nors pavargę po dviejų aktyvių dienų, jaunieji šauliai išvyko namo kupini gerų emocijų, naujų žinių ir nepamirštamų įspūdžių.

Skip to content