Menu Close

Jaunųjų matematikų olimpiada

Gruodžio 1 d. Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje vyko XXII Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiada profesoriaus Jono Kubiliaus taurei laimėti. Olimpiadoje dalyvavo bendrąjį ugdymą teikiančių mokyklų 9-10 kl. mokinių bei gimnazijų I-II klasių mokinių komandos. Mūsų mokyklos komandai atstovavo Milgedas Dabašinskas ir Saulė Brazauskaitė (10 kl.), Ema Jasiulytė, Gabija Liogerpušytė ir Dovydas Vaička (9 kl.). Vos atvykę į gimnaziją sutikome buvusius savo mokyklos mokinius Dovydą ir Roką, kurie mielai sutiko ne tik parodyti mokyklos patalpas, bet ir kartu nusifotografuoti.
Dalyvavo aštuonios komandos iš Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos (net dvi komandos), Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, Prezidento Jono žemaičio gimnazijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Viduklės gimnazijos ir mes Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos. Olimpiados užduotis ir jų vertinimo kriterijus parengė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto dėstytojai. Už dalyvavimą olimpiadoje buvome apdovanoti padėkos raštu.
Matematikos mokytoja Ramutė
Skip to content