Menu Close

Istorijos pamoka-viktorina „Mano gimtinė- Lietuva“

Mano tėviškė- amžių numindytas slenkstis,
Gimton žemėn tvirtai įsikibus šaknim obelis.
Piktos vėtros tave ir genėjo ir lankstė,
O tu kas pavasarį žiedus į saulę keli…
Mano tėviškė- drobių margiausieji raštai
Ir gimtoji kalba, kaip ir ta obelis- nemari.
Šiais Raimundo Ylos eilėraščio „Mano tėviškė…“ žodžiais penktadienio rytmetį pradėjo Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos ketvirtokai, vesdami istorijos pamoką- viktoriną „Mano gimtinė- Lietuva“ 1-4 klasių mokiniams.
Ketvirtokai trumpai priminė visiems garbingą Lietuvos istoriją. Pradinukai susiskirstę į komandas garbingai rungėsi rungtyse apie lietuviško rašto atsiradimą ir įžymius žmones, kurie savo gerais darbais garsina Lietuvą, lavino klausą mėgindami atpažinti Lietuvos etnografinių regionų tarmes, gvildeno Lietuvos istorijos klausimus, žemėlapyje ieškojo Lietuvos upių ir miestų. Mes dar nedideli, bet mūsų meilė savo šaliai- begalinė. Tai parodė mūsų mokinukų gausios žinios apie savo šalį, trankus šokis, skambi daina ir mūsų mokėjimas būti bendra komanda.
Su švente Jus visus, su Kovo 11-ąja. Su atkurta Lietuvos nepriklausomybe.
Pradinių klasių mokytoja Regina Klevinskienė
Skip to content