Menu Close

Išbandyta nauja technologijų erdvė

Mokyklos valgykloje turime puikiai įrengtą technologijų erdvę, todėl Visos dienos grupės auklėtojoms kilo mintis leisti grupės mokinukams pasijusti virėjais, kulinarais ir konditeriais. Pirmąją pavasario dieną Girkalnio pagrindinės mokyklos 2 ir 4 klasės Visos dienos grupės mokinukai plušėjo mokyklos valgykloje. Jie labai tiksliai ir atsakingai svėrė cukrų, lydė sviestą, matavo miltų kiekį, plakė kiaušinius, maišė tešlą, kepė. Žinoma, nepamiršo ir indus po rimto gamybos darbo išsiplauti. Pasigamino didžiausią dubenį nuostabaus skonio ir viliojančio kvapo keksiukų. Patys prisiragavo, kitus pavaišino. Taip mokinukai pasitiko pirmąją pavasario dieną. O ir „Kaziuko mugė“ ne už kalnų. Gal kuris parsineš idėją namo ir taip suskubs ruoštis šventei. Grupės mokinukams šeimininkauti talkino grupės auklėtojos Ramunė Kuzmickienė ir Regina Klevinskienė.

Nuotraukų galerija

Skip to content