Menu Close

Įgyvendinamas Švietimo ir sporto skyriaus koordinuojamas projektas

Įgyvendinant  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus koordinuojamą Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo bendrojo mobilumo projektą Nr. 2023-1-LT01-KA121-SCH-000132044 šešių Savivaldybės mokyklų (Prezidento Jono Žemaičio, Ariogalos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų, Raseinių Šaltinio ir Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijų, Girkalnio pagrindinės mokyklos) projekto dalyviai š. m. kovo 18-22 d. dalyvauja darbo stebėjimo vizite Oostvaarders College, Almere, Olandijoje. Stebėsenos tikslas susipažinti kaip kuriama ir palaikoma veiksminga švietimo programa mokykloje, kaip tobulinami mokymo ir mokymosi procesai mokykloje.

Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Skip to content