Menu Close

Edukacinė-patyriminė veikla

Gruodžio 5 dienos popietę Girkalnio pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje- patyriminėje veikloje apie bičių vaško žvakę. Pirmokėliai kartu su mokytoju Gediminu Armoška nusiliejo suvenyrinę bičių vaško žvakę, kuri namuose skleis ypatingą jaukumą ir medaus aromatą. Lengvais rankų judesiais šildydami, sukdami ir vyniodami kvapnaus vaško plokšteles, sukūrėme šviečiantį stalo papuošalą – žvakę. Tai labai kvapnus, smagus užsiėmimas, kurio metu susipažįstama su bitėmis, su vašku, su bitininkystės produktais ir jų teikiama nauda žmogui bei gamtai. Tyrinėjome kietą vaško luitą ir stebėjome kaip iš skysto vaško gimsta įvairios žvakių figūrėlės.
Patyriminė edukacija, kurioje dalyvauja visi pojūčiai. Labai smagu mokytis žaidžiant…
Mokytoja Laima Macaitienė
Skip to content