Menu Close

Erasmus+ projekto “Patyriminis ugdymas. Augdamas Atsakingai Auginu” kursai Italijoje

Rugsėjo 26 – spalio 1 dienomis fizinio ugdymo mokytoja Inga Valinčienė su kolegomis iš Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos bei Raseinių Šaltinio progimnazijos dalyvavo Erasmus+ projekto “Patyriminis ugdymas. Augdamas Atsakingai Auginu” kursuose “Project-Basic Learning in the Classroom: Setup, Integration & Reflection” Italijoje, Florencijos mieste.

Projektinis mokymas yra dažniausiai integruotas, trunka nuo keleto pamokų iki keleto savaičių ar ilgiau, turi konkretų mokinių sukuriamą rezultatą (produktą), mokymas dažniau susijęs su kasdiene, įprasta realybe.

Pagrindinis projektinio mokymo principas – probleminio klausimo iškėlimas. Klausimas turi būti: aktualus, įdomus, skatinantis mąstyti, susietas su gyvenimu, sukeliantis diskusijas, skatinantis ieškoti informacijos.

Po mokymų mokytojai aplankė žymiausias Florencijos vietas: Šventojo Kryžiaus baziliką, Piazza della Signoria – vieną garsiausių Florencijos aikščių, Uficių galeriją (Uffizi), tiltą Ponte Vecchio –  vedantį į kitą Arno upės pusę, Duomo aikštėje esančią katedrą Santa Maria del Fiore, Mikelandželo aikštę.

Skip to content