Menu Close

Projektas ,,Augu aš su pasaka”

Pasaka- tai puikus kūrybos menas. Vaikas su pasakų pasauliu susipažįsta vos pradėjęs kalbėti. Pasakos turi įtakos visapusiškam vaiko ugdymui: lavina vaizduotę, smalsumą, ugdo kalbą, plečiasi žodynas, padeda suprasti save ir kitus.

Ikimokyklinės Nykštukų, Boružiukų ir priešmokyklinė Meškiukų grupės visą savaitę vykdė projektą ,,Augu aš su pasaka”. Savaitės eigoje vaikai ne tik klausėsi pasakų, piešė, lipdė mėgstamus pasakų veikėjus, bet ir susitiko su ,,pasakų fėja” – rašytoja Neringa Tik, kuri pristatė savo pasakų knygutes, su vaikais vaidino pačios kurtas pasakėles.

Penktadienį vyko šventinis rytmetys ,, Pasakų karalystėje”. Vaikus aplankė Pepė ilgakojinė, raudonkepuraitė, boružėlė, raganiukė, katinėlis, varliukas ir kiti pasakų veikėjai. Vaikai ne tik šoko, dainavo, žaidė žaidimus, bet ir patys vaidino pasakėles: ,,Vilkas ir septyni ožiukai”, ,,Pirštinė”, ,,Pagrandukas”. Visiems buvo smagu, vaikai patyrė daug įspūdžių, džiugių akimirkų, kuriais dalinosi vieni su kitais. Žiūrėti video

                                                                                             Ikimokyklinės grupės pedagogė Vilma Dimšlienė

Skip to content