Menu Close

Knygos skirtukas-2022

Jau tradicija tapo kovo 1-11 d. mokykloje vykdyti respublikinį vaikų kūrybinių darbų konkursą-parodą “Knygos skirtukas-2022“ skirtą Knygnešio dienai paminėti ir Lietuvos etnografinių regionų savitumui puoselėti (padavimai, sakmės, legendos).  Mokiniai savo darbeliuose perteikė meninę, kūrybinę raišką, domėjosi savo etnografinio regiono savitumu, krašto istorija, papročiais ir tradicijomis.

Konkurso organizatoriai labai džiaugiasi, kad į kvietimą atsiliepė 25 respublikos ugdymo įstaigos, dalyvius ruošė 61 pedagogas, konkurse dalyvavo 147 mokinių darbų. Vertinimo komisija iš jų atrinko 25 kūrybinius darbus.

                                                                                                      Pradinių klasių mokytoja Laima Macaitienė

Skip to content